Kontaktne osebe

Ime in priimek, delovno mesto Telefon e-pošta
Jasna Horvat, direktorica 02/530 81 12 jasna.horvat@ms.sik.si
Terezija Antolin, obdelava gradiva 02/530 81 16 terezija.antolin@ms.sik.si
Jana Balažic, čitalniški oddelek 02/530 81 26 jana.balazic@ms.sik.si
Simona Banfi, oddelek za odrasle 02/530 81 22 simona.banfi@ms.sik.si
Sonja Benko Kerec, računovodja 02/530 81 20 sonja.benko@ms.sik.si
Nada Farič, oddelek za odrasle 02/530 81 22 nada.faric@ms.sik.si
Janez Horvat, oddelek za odrasle 02/530 81 22 janez.horvat@ms.sik.si
Matej Končan, sistemski administrator 02/530 81 34 matej.koncan@ms.sik.si
Suzana Lukovnjak, oddelek za odrasle 02/530 81 22 suzana.lukovnjak@ms.sik.si
Slavko Meolic, bibliobus 041/38 28 95 slavko.meolic@ms.sik.si
Jožef Papp, hungarika 02/530 81 18 jozef.papp@ms.sik.si
Andrej Pavlič, domoznanstvo 02/530 81 14 andrej.pavlic@ms.sik.si
Stanislav Petek, bibliobus 041/38 28 95 stanislav.petek@ms.sik.si
Vesna Radovanovič, mladinski oddelek 02/530 81 28 vesna.radovanovic@ms.sik.si
Bojan Režonja, nabava gradiva 02/530 81 33 bojan.rezonja@ms.sik.si
Marjeta Rogač, kurirstvo, vzdrževanje 02/530 81 10 marjeta.rogac@ms.sik.si
Gabrijela Sečkar, mladinski oddelek 02/530 81 10 gabrijela.seckar@ms.sik.si
Metka Sraka, mladinski oddelek 02/530 81 10 metka.sraka@ms.sik.si
Ana Sušec, mladinski oddelek 02/530 81 10 ana.susec@ms.sik.si
Suzana Szabo, čitalniški oddelek 02/530 81 26 suzana.szabo@ms.sik.si
Boštjan Zver, nabava gradiva 02/530 81 33 bostjan.zver@ms.sik.si
Peter Škraban, vzdrževanje 02/530 81 34 peter.skraban@ms.sik.si
Bernarda Vlaj, vzdrževanje 02/530 81 10 bernarda.vlaj@ms.sik.si
Julijana Vöröš, oddelek za odrasle 02/530 81 22 julijana.voros@ms.sik.si
Milojka Zrim, oddelek za odrasle 02/530 81 22 milojka.zrim@ms.sik.si
Klaudija Sedar, domoznanstvo 02/530 81 14 klaudija.sedar@ms.sik.si